O nas

Czym jest WebLang i dlaczego to dobry wybór?

Na imię mi Nikodem. Jestem z okolic Trój-miasta i niedługo będę zaczynał studia. Nauczyłem się tworzenia stron internetowych dla potrzeb własnych i moich przyjaciół, ale pomyślałem, aby wyjść z tym do ludzi i tworzyć strony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Moją naturą jest wychodzenie poza schemat i stawianie się w nowych sytuacjach. Żadne z wyzwań nie stanowi dla mnie problemu nie do rozwiązania. Oto kilka rzeczy, które mogą cię zainteresować przed podjęciem współpracy.

Moja wizja

Staram się tworzyć w pełni profesjonalną usługę. Wierzę, że w przyszłości umiejętność tworzenia stron będzie tylko jednym z napędów moich działalności.

Moja Misja

Chciałbym, aby serwis WebLang przynosił wymierne korzyści działalnościom, z którymi współpracuje. Dlatego, aby tak się działo, w pełni angażuję się w pomoc biznesom, z którymi współpracuje.

Proces

Staram się, aby proces tworzenia strony był w pełni przejrzysty i zrozumiały dla każdego z klientów. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Zespół WebLang

Póki co w zespole WebLang znajduje się miejsce tylko dla mnie, jednakże grono osób zaangażowanych w powstawanie projektów zazwyczaj jest znacznie więcej. Zazwyczaj są to moi najbliżsi przyjaciele, którzy także celują w branżę IT.